Toshiba Semiconductor and Storage
Produkt-Nr.:
7UL1G07FU,LF
Hersteller:
Paket:
USV
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC BUFFER NON-INVERT 3.6V USV
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.342
$0.342
10
$0.2755
$2.755
25
$0.25232
$6.308
100
$0.18791
$18.791
250
$0.17024
$42.56
500
$0.140904
$70.452
1000
$0.105678
$105.678
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Open Drain |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | USV |
| Series | - |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Voltage - Supply | 0.9V ~ 3.6V |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | -, 8mA |
| Base Product Number | 7UL1G07 |