Toshiba Semiconductor and Storage
Produkt-Nr.:
7UL1G34FU,LF
Hersteller:
Paket:
5-SSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC BUFFER NON-INVERT 3.6V USV
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.437
$0.437
10
$0.3287
$3.287
25
$0.29602
$7.4005
100
$0.204535
$20.4535
250
$0.172216
$43.054
500
$0.139916
$69.958
1000
$0.107635
$107.635
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | - |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5-SSOP |
| Series | 7UL |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Voltage - Supply | 0.9V ~ 3.6V |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Base Product Number | 7UL1G34 |