Toshiba Semiconductor and Storage
Produkt-Nr.:
7UL1T02FU,LF
Hersteller:
Paket:
5-SSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC GATE NOR 1CH 2-INP USV
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.31635
$3.1635
25
$0.27664
$6.916
100
$0.17898
$17.898
250
$0.1482
$37.05
500
$0.11856
$59.28
1000
$0.090896
$90.896
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 4.4ns @ 3.3V, 15pF |
| Logic Type | NOR Gate |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input Logic Level - Low | 0.1V ~ 0.4V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5-SSOP |
| Series | 7UL |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Input Logic Level - High | 2.2V ~ 2.48V |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 1 µA |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Base Product Number | 7UL1T02 |