Toshiba Semiconductor and Storage
Produkt-Nr.:
7UL2G126FK,LF
Hersteller:
Paket:
US8
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC BUFFER NON-INVERT 3.6V US8
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
3000
$0.096872
$290.616
6000
$0.091
$546
15000
$0.08513
$1276.95
30000
$0.07808
$2342.4
75000
$0.07581
$5685.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 2 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | US8 |
| Series | 7UL |
| Package / Case | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| Voltage - Supply | 0.9V ~ 3.6V |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Base Product Number | 7UL2G126 |