Zuhause / Crystals / 7V-19.200MDDV-T
minImg
7V-19.200MDDV-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7V-19.200MDDV-T
Beschreibung:
CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series 7V
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 19.2 MHz