TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7V-37.500MAHQ-T
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 37.5000MHZ 10PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.551
$0.551
10
$0.456
$4.56
50
$0.41021
$20.5105
100
$0.36461
$36.461
500
$0.34637
$173.185
1000
$0.291688
$291.688
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 10pF |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | 7V |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | TXC CORPORATION |
| Frequency | 37.5 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |