Zuhause / Oscillators / 7W-16.0972MBD-T
minImg
7W-16.0972MBD-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7W-16.0972MBD-T
Beschreibung:
XTAL OSC XO 16.0972MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series 7W
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 16.0972 MHz