7W-8.192MAB-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7W-8.192MAB-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
XTAL OSC XO 8.1920MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series 7W
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output CMOS
Mfr TXC CORPORATION
Base Resonator Crystal
Frequency 8.192 MHz