Zuhause / Oscillators / 7X-1.8432MBD-T
minImg
7X-1.8432MBD-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7X-1.8432MBD-T
Beschreibung:
XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 1.8432 MHz