Zuhause / Oscillators / 7X-30.000MBB-T
minImg
7X-30.000MBB-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7X-30.000MBB-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
XTAL OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
Auf Lager : 1629
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series 7X
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr TXC CORPORATION
Base Resonator Crystal
Frequency 30 MHz