Zuhause / Oscillators / 7Z-38.400MCG-T
minImg
7Z-38.400MCG-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7Z-38.400MCG-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 7Z
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output Clipped Sine Wave
Mfr TXC CORPORATION
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz