CNC Tech
Produkt-Nr.:
800-18-13D-RE-0015F-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CRD 18AWG NEMA5-15P - 320C13 15'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$16.72
$16.72
10
$14.49415
$144.9415
25
$13.73776
$343.444
50
$13.53864
$676.932
100
$11.945775
$1194.5775
250
$11.14939
$2787.3475
500
$10.910484
$5455.242
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Red |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Series | - |
| Length | 15.00' (4.57m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | CNC Tech |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Cord Type | SJT |
| Base Product Number | 800-18 |
| Number of Conductors | 3 |