SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
8020.2061
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
FUSE CARTRIDGE 15A 275VAC/1KVDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.761
$11.761
5
$11.3392
$56.696
10
$10.9193
$109.193
50
$8.39952
$419.976
100
$7.139535
$713.9535
250
$6.719578
$1679.8945
500
$5.879626
$2939.813
1000
$5.669638
$5669.638
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 488 |
| Applications | Automotive |
| Response Time | Slow Blow |
| Approval Agency | CE, cURus |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 10kA AC, 20kA DC |
| Mounting Type | Bolt Mount |
| Size / Dimension | 0.469" Dia x 1.496" L (11.90mm x 38.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | AEO 10.3x38 |
| Voltage Rating - DC | 1 kVDC |
| Package / Case | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Voltage Rating - AC | 275 VAC |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Class | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |