SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
8040.0003
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CLIP CARTRIDGE 600V 32A PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.0355
$1.0355
5
$1.0051
$5.0255
10
$0.9405
$9.405
50
$0.77843
$38.9215
100
$0.64866
$64.866
250
$0.632396
$158.099
500
$0.535116
$267.558
1000
$0.47025
$470.25
5000
$0.4216
$2108
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 32 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Silver |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia (6.35mm) |
| Series | CQP |
| For Use With/Related Products | 1/4" Dia Fuses |
| Voltage | 600V |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |