SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
8040.2002
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CFO CLIP 10.3X38 15A NICKEL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.969
$0.969
5
$0.9367
$4.6835
10
$0.87685
$8.7685
50
$0.72542
$36.271
100
$0.604485
$60.4485
250
$0.58938
$147.345
500
$0.498693
$249.3465
1000
$0.438254
$438.254
5000
$0.39292
$1964.6
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Nickel |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.406" Dia x 1.496" L (10.3mm x 38mm) |
| Series | CFO |
| For Use With/Related Products | ASO 10.3X38 |
| Voltage | 1000V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |