SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
8040.2002.01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CFO CLIP 10.3X38 15A NICKEL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.0545
$1.0545
5
$1.0241
$5.1205
10
$0.9576
$9.576
50
$0.79211
$39.6055
100
$0.660155
$66.0155
250
$0.643644
$160.911
500
$0.544616
$272.308
1000
$0.4786
$478.6
5000
$0.429086
$2145.43
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Nickel |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia (6.35mm) |
| Series | CFO |
| For Use With/Related Products | 1/4" Dia Fuses |
| Voltage | 1000V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 8040.2002 |