SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
8040.2012.01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CFO CLIP 10.3X38 15A NICKEL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.1305
$1.1305
5
$1.0982
$5.491
10
$1.02695
$10.2695
50
$0.84968
$42.484
100
$0.70813
$70.813
250
$0.690422
$172.6055
500
$0.584193
$292.0965
1000
$0.51338
$513.38
5000
$0.460275
$2301.375
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Nickel |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.394" Dia (10mm) |
| Series | CFO |
| For Use With/Related Products | 5AG, 10mm x 38mm (Midget) |
| Voltage | 1000V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 8040.2012 |