SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
8040.2015.01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CFO CLIP 10.3X38 15A TIN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.2065
$1.2065
5
$1.1666
$5.833
10
$1.0906
$10.906
50
$0.90269
$45.1345
100
$0.75221
$75.221
250
$0.733438
$183.3595
500
$0.620597
$310.2985
1000
$0.545376
$545.376
5000
$0.488965
$2444.825
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia (6.35mm) |
| Series | CFO |
| For Use With/Related Products | 1/4" Dia Fuses |
| Voltage | 1000V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 8040.2015 |