TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
806438N006
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEAT SHRINK COMPONENTS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.080" (2.03mm) |
| Material | Elastomer, Fluid Resistant |
| Small Recovered Length | 1.480" (37.59mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.510" (12.95mm) |
| Series | - |
| Large Diameter Supplied | 0.760" (19.30mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 21 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 0.620" (15.75mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.180" (4.57mm) |
| Total Length Recovered | 2.370" (60.20mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 806438 |