Rubycon
Produkt-Nr.:
80MXG3300MEFCSN22X50
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.916
$6.916
10
$6.14935
$61.4935
50
$5.3808
$269.04
100
$4.919575
$491.9575
500
$4.227728
$2113.864
1000
$3.92026
$3920.26
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 80 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.64 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | MXG |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.036 A @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Bulk |