Rubycon
Produkt-Nr.:
80USC3300MEFCSN22X45
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.175
$6.175
10
$5.4853
$54.853
50
$4.79959
$239.9795
100
$4.388145
$438.8145
500
$3.771082
$1885.541
1000
$3.496817
$3496.817
2500
$3.428246
$8570.615
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 80 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.25 A @ 120 Hz |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | USC |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.7375 A @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Bulk |