3M
Produkt-Nr.:
8132/03 100
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL RIBN 3COND 0.156 GRAY 100'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$106.7705
$106.7705
5
$87.4494
$437.247
10
$80.20185
$802.0185
25
$71.022
$1775.55
50
$64.74117
$3237.0585
100
$64.258
$6425.8
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | UL E42769 |
| Ribbon Thickness | 0.077" (1.96mm) |
| First Conductor Mark | Red |
| Series | 8132 |
| Length | 100.0' (30.48m) |
| Ribbon Width | - |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.156" (3.96mm) |
| Conductor Strand | 19 Strands / 30 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Gray |
| Features | Zippable |
| Package | Spool |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Base Product Number | 8132 |
| Number of Conductors | 3 |