Comair Rotron
Produkt-Nr.:
825402B03400
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HEATSINK STAMP 25.4X12.7X30MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Obsolete |
| Fin Height | 0.500" (12.70mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 4.00°C/W @ 600 LFM |
| Type | Board Level, Vertical |
| Length | 0.942" (23.92mm) |
| Mfr | Comair Rotron |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Bolt On and PC Pin |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 1.0W @ 20°C |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-220 |