TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
82A0111-16-9
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 1'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.667
$3.667
5
$3.2756
$16.378
10
$3.1274
$31.274
25
$2.93132
$73.283
50
$2.78388
$139.194
100
$2.65297
$265.297
250
$2.48919
$622.2975
500
$2.358166
$1179.083
1000
$2.243539
$2243.539
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.004" (0.09mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | 1.00' (0.30m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 259/40 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.079" (2.01mm) |
| Base Product Number | 82A0111 |