TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
82A0111-20-9
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 20AWG WHITE 5'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.405
$9.405
2
$8.97275
$17.9455
5
$8.4075
$42.0375
10
$7.9743
$79.743
20
$7.584325
$151.6865
50
$7.10752
$355.376
100
$6.804185
$680.4185
200
$6.457435
$1291.487
500
$6.067403
$3033.7015
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.004" (0.09mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | 5.00' (1.52m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 154/42 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.053" (1.35mm) |
| Base Product Number | 82A0111 |