Comair Rotron
Produkt-Nr.:
834000T00000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HEATSINK STAMP 19.4X25.4X11.4MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Copper |
| Product Status | Obsolete |
| Fin Height | 0.450" (11.43mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 4.00°C/W @ 200 LFM |
| Type | Board Level |
| Length | 0.763" (19.38mm) |
| Mfr | Comair Rotron |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Tin |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | SMD Pad |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 1.5W @ 20°C |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-263 (D²Pak) |