SAB North America
Produkt-Nr.:
8410461
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE 8COND 10/16/18AWG 1=1FT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$33.8105
$33.8105
25
$28.177
$704.425
100
$27.9395
$2793.95
250
$26.467
$6616.75
500
$24.9945
$12497.25
1000
$23.522
$23522
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 80°C |
| Usage | Industrial, Servo Motor |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Ratings | UL Style 20235 |
| Series | SL 841 C |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Voltage | 1000 V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Orange |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.744" (18.90mm) |
| Number of Conductors | 8 (2 Twisted Pairs + 4) |