Renesas
Produkt-Nr.:
8533AG-11LF
Hersteller:
Paket:
20-TSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
8533-11 - Clock Buffer 1:4 650MH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Ratio - Input:Output | 3:4 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | - |
| Input | CML, HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | LVPECL |
| Mfr | Renesas |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 650 MHz |