SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
8601.2005.08
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
FUSE HLDR CART 32V 6.3A IN LINE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.5865
$1.5865
50
$1.39935
$69.9675
100
$1.24355
$124.355
500
$1.20498
$602.49
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 6.3 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | FDI |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 32V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 8601.2005 |