Renesas
Produkt-Nr.:
8714004DKILF
Hersteller:
Paket:
40-VFQFPN (6x6)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
8714004I - Clock Generators and
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-VFQFPN (6x6) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Series | FemtoClock® |
| Input | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL |
| Type | Clock Generator, Zero Delay Buffer |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | HCSL |
| Mfr | Renesas |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 165MHz |