Zuhause / Tape / 8916V-CLEAR-96MMX55M
minImg
8916V-CLEAR-96MMX55M
3M
Produkt-Nr.:
8916V-CLEAR-96MMX55M
Beschreibung:
FILAMENT TAPE 8916V CLEAR
Benutzer handbuch
Usage Bonding
Storage/Refrigeration Temperature 40°F ~ 80°F (4°C ~ 26°C)
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm)
Series Scotch® 8916V
Tape Type Filament
Width 3.78" (96.00mm)