8KC3-0726-0250
3M
Produkt-Nr.:
8KC3-0726-0250
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CABLE ASSY PCIEX16 F-M 250MM 1=1
Auf Lager : 807
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Usage Internal
Cable Type Flat, Twin Axial
Number of Positions 164
Color Silver
Cable Connectors PCIe x16
Gender Female to Male
Shielding Shielded
Fastening Type -
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Series 8KXX
Length 0.820' (250.00mm, 9.843")