Zuhause / Oscillators / 8NE-24.576MBJ-T
minImg
8NE-24.576MBJ-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
8NE-24.576MBJ-T
Beschreibung:
XTAL OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.032" (0.81mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 24.576 MHz