Zuhause / Crystals / 8Q-32.000MAHE-T
minImg
8Q-32.000MAHE-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
8Q-32.000MAHE-T
Beschreibung:
CRYSTAL 32MHZ 12PF SMD
Auf Lager : 2230
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 32 MHz