Zuhause / Crystals / 8Q-38.400MDDQ-T
minImg
8Q-38.400MDDQ-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
8Q-38.400MDDQ-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
CRYSTAL 38.4MHZ 10PF SMD
Auf Lager : 2880
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series 8Q
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 38.4 MHz