Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
8T49N004A-002NLGI
Hersteller:
Paket:
32-VFQFN (5x5)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC CLK GENERATOR LVPECL 32VFQFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-VFQFN (5x5) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Series | FemtoClock® NG |
| Input | Crystal |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.465V |
| Output | LVDS |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 500MHz |
| Base Product Number | 8T49N004 |