Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
8T49N028-010NLGI
Hersteller:
Paket:
48-VFQFPN (7x7)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC CLOCK SYNTHESIZER 48VFQFPN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.4925
$12.4925
10
$11.4817
$114.817
25
$11.00632
$275.158
80
$9.697362
$775.78896
260
$9.221394
$2397.56244
520
$8.626456
$4485.75712
1040
$7.91254
$8229.0416
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:8 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-VFQFPN (7x7) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Series | FemtoClock® NG |
| Input | Crystal |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.465V |
| Output | LVPECL |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 156.25MHz |
| Base Product Number | 8T49N028 |