Zuhause / Crystals / 8Y-25.000MAAV-T
minImg
8Y-25.000MAAV-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
8Y-25.000MAAV-T
Beschreibung:
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Auf Lager : 2759
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 25 MHz