Zuhause / Crystals / 8Z-24.000MAAV-T
minImg
8Z-24.000MAAV-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
8Z-24.000MAAV-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Auf Lager : 7513
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series 8Z
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 24 MHz