Zuhause / Crystals / 8Z-27.120MEEV-T
minImg
8Z-27.120MEEV-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
8Z-27.120MEEV-T
Beschreibung:
2.5X2.0 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 27.12 MHz