Zuhause / Crystals / 8Z-36.000MAHI-T
minImg
8Z-36.000MAHI-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
8Z-36.000MAHI-T
Beschreibung:
CRYSTAL 36.0000MHZ 16PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 16pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 36 MHz