TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
9-1612503-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN PLUG 5POS 2.50MM R/A SLDR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.831
$2.831
10
$2.5232
$25.232
90
$2.48425
$223.5825
180
$2.23973
$403.1514
270
$2.226838
$601.24626
540
$2.059514
$1112.13756
1080
$1.840692
$1987.94736
2520
$1.699104
$4281.74208
5040
$1.596124
$8044.46496
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 5 |
| Voltage Rating | 30 V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 6 A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Connector Style | Battery |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Plug, Male Blades |
| Features | Board Lock |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 1612503 |