TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
917241-8
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 20POS 5.08MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.5125
$4.5125
10
$3.9539
$39.539
25
$3.85054
$96.2635
50
$3.76751
$188.3755
100
$3.53989
$353.989
250
$3.519142
$879.7855
500
$3.291446
$1645.723
1000
$2.939528
$2939.528
2500
$2.732523
$6831.3075
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| Series | Dynamic D-3500 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 917241 |