TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
917242-6
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 12POS 5.08MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.686
$3.686
10
$3.28225
$32.8225
25
$3.26534
$81.6335
50
$3.2319
$161.595
100
$2.913745
$291.3745
250
$2.897044
$724.261
500
$2.679342
$1339.671
1000
$2.394656
$2394.656
2500
$2.21045
$5526.125
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Black |
| Contact Type | Tab |
| Row Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| Series | Dynamic D-3500 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 917242 |