924227-28-33-I
3M
Produkt-Nr.:
924227-28-33-I
Beschreibung:
CONN HDR 66POS 0.1 STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 66
Color Black
Length - Post (Mating) 0.235" (5.969mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.845" (21.463mm)
Mfr 3M
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.500" (12.700mm)
Length - Tail 0.110" (2.800mm)