924227-32-24-I
3M
Produkt-Nr.:
924227-32-24-I
Beschreibung:
CONN HDR 48POS 0.1 STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 48
Color Black
Length - Post (Mating) 0.240" (6.100mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.980" (24.892mm)
Mfr 3M
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.630" (16.000mm)
Length - Tail 0.110" (2.800mm)