TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
926209-4
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 8POS 2.54MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.261
$2.261
10
$2.0159
$20.159
25
$2.00526
$50.1315
50
$1.98493
$99.2465
100
$1.82115
$182.115
250
$1.810966
$452.7415
500
$1.647262
$823.631
1000
$1.473326
$1473.326
2500
$1.36078
$3401.95
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | - |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 926209 |