TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
928930-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN QC TAB 17-20AWG 0.110 CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.627
$0.627
10
$0.54625
$5.4625
25
$0.49894
$12.4735
50
$0.46949
$23.4745
100
$0.450015
$45.0015
250
$0.410856
$102.714
500
$0.391305
$195.6525
1000
$0.322829
$322.829
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.110" (2.79mm) |
| Tab Length | 0.492" (12.50mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Silver |
| Termination | Crimp |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 17-20 AWG |
| Series | Fastin-Faston |
| Length - Overall | - |
| Insulation Diameter | 0.055" ~ 0.091" (1.40mm ~ 2.31mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Copper |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 928930 |