951404-2062009-AR-TP
3M
Produkt-Nr.:
951404-2062009-AR-TP
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CONN HDR 4POS 0.079 STACK SMD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 4
Color Black
Length - Post (Mating) 0.232" (5.900mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Contact Finish Thickness - Post (Mating) Flash
Length - Overall Pin 0.681" (17.300mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series 951
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)
Length - Stack Height 0.449" (11.400mm)