951434-8011506-AR
3M
Produkt-Nr.:
951434-8011506-AR
Beschreibung:
CONN HDR 34POS 0.079 STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Black
Length - Post (Mating) 0.157" (4.000mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Length - Overall Pin 0.563" (14.300mm)
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)
Length - Stack Height 0.295" (7.500mm)
Length - Tail 0.110" (2.800mm)